Акції та бонуси

Подарунки

Даруємо подарунки за замовлення у нашому сервісі доставки їжі! Щоб отримати подарунок, Вам необхідно замовити суші, роли, сети, салати, піцу або будь-які інші страви з нашого меню.

Отримайте безкоштовно:

  • "Скретч карта" при замовленні на сумму від 599 грн.
  • сет ролів "Сет Філадельфія XS" при замовленні на суму від 1299 грн.

 

Увага! Подарунок не сумується з іншими подарунками, знижкою на день народження, промокодами та скретч-картками. Подарунок підсумовується зі знижкою на самовивіз, а також з діючими акціями. При розрахунку бонусами можна отримати подарунок, якщо сума фактичної грошової оплати достатньо отримання подарунка. Наприклад, при замовленні на 1000 грн і списанні 100 бонусів, ви отримуєте подарунок на суму замовлення 1000-100 = 900 грн., тобто десерт.

Бонусна програма - Кешбек 5%

Кожен клієнт доставки Rock&Roll автоматично стає власником 5% дисконтної картки! Замовляючи будь-яку страву з нашого меню – ви отримуєте 5% від суми на свій бонусний рахунок.

1 бонус = 1 гривня.

Накопичивши на своєму бонусному рахунку суму не менше ніж 100 гривень, ви можете обміняти їх на суші, піцу або інші страви з меню доставки Rock&Roll.
Точну кількість накопичених бонусів можна дізнатись у оператора або подивитися на чеку.

УВАГА! Термін дії бонусів – 180 днів.

Наприклад:
1 січня ви замовили роли та здобули 10 бонусів. 2 січня ви замовили роли та здобули 15 бонусів. У сумі 25 бонусів.
На 181 день (30 червня) з рахунку спишеться 10 бонусів, а 15 ще залишаться.
1 липня спишуться 15 балів, що залишилися. І так далі…

В День народження — знижка 15%!

Ви можете скористатися знижкою у день вашого народження та протягом 5 днів  після дня народження.
Для отримання знижки необхідно:

  • при оформленні замовлення – обов'язково повідомити про те, що у Вас день народження, у коментарі до замовлення або оператору під час підтвердження замовлення.
  • показати Ваш паспорт кур'єру або нашим адміністраторам під час самовивозу.

Знижка поширюється на всі страви та напої у меню служби доставки RnR.

 

Деякі обмеження:

  • Знижка не підсумовується з іншими знижками, не поширюється на акції та подарунки.
  • Акційне замовлення не дає права розраховуватись накопиченими бонусами, проте бонуси з цього замовлення нараховуються у звичайному розмірі (5%).
  • подарунки та бонуси не підсумовуються та не діють одночасно при оформленні одного замовлення.
  • Подарунки, акційні пропозиції та бонуси не діють 14 лютого, 8 березня та 31 грудня.

 

Сертифікати на 500 або 1000 грн 

Сертифікати rock&roll: власнику сертифіката надається секретний код, що активує депозитну суму, вказану на фізичному сертифікаті, на будь-яку страву із меню онлайн-ресторану "rnr.ua" (тм). Якщо сума обраних товарів менша, то різниця депозиту не повертається і списується. Сертифікат може бути використаний лише один раз. При обміні сертифікату на продукцію, отримувач повинен передати фізичний сертифікат уповноваженому представнику компанії (адміністратору або курєру). При оформленні замовлення клієнт повинен назвати унікальний номер сертифікату. Строк дії даного сертифікату вказаний на зворотній стороні картки.

 

Додаткові відомості щодо акційних пропозицій і знижок та їх термінів проведення 

Доставка:
Під безкоштовною доставкою мається на увазі, що вартість доставки складає 0,01 грн на замовлення, зроблені в період з 01.01.24 по 31.12.24 року, загальною вартістю не менше 299гривень і більше.

Знижка на товари:
Знижка на товари дійсна у період проведення акції з 01.01.24 по 31.12.24 року. Розмір знижки вказаний товарі. Розмір знижки округлюється до цілого значення у меншу сторону на користь покупця. Знижка надається всім покупцям у разі замовлення ними товарів онлайн (на сайті rnr.ua) чи по телефону у період дії акції.

Самовивіз:
Знижка на самовивіз дійсна з 01.01.24 по 31.12.24 року і складає 10% від загальної суми товарів у чеку. Знижка надається всім покупцям у разі замовлення ними товарів онлайн (на сайті rnr.ua)або по телефону при самовивозі за адремами: м.Дніпро, вулиця Січеславська Набережна, 39, Вулиця Калинова, 15 (ТЦ Калина), м. Запоріжжя, вулиця Поштова, 141, м. Полтава, вулиця Соборності, 21 у період дії акції.

Іменинники:
Знижка іменинника дійсна з 01.01.24 по 31.12.24 року складає 15% від загальної суми товарів у чеку та діє протягом 5 днів до та після дня народження. Для отримання знижки необхідно підтвердження у вигляді документу згідно чинного законодавства.

Компанія "RNR.UA"  залишає за собою право змінювати ціни в період дії пропозиції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Ціни, що вказані в товарних пропозиціях, дійсні протягом строку наявності товару. Ціни наведені в гривнях з ПДВ. Фото акційних товарів, розміщених у «Товарній пропозиції», можуть відрізнятися від товару, що знаходиться у продажу.