Акції та бонуси

Подарунки

Даруємо подарунки за замовлення у нашому сервісі доставки їжі! Щоб отримати подарунок, Вам необхідно замовити суші, роли, сети, салати, піцу або будь-які інші страви з нашого меню.

Отримайте безкоштовно:

  • "Скретч карта" при замовленні на сумму від 599 грн.
  • смачний “Десерт у баночці” при замовленні на суму від 899 грн.
  • сет ролів "Сет Філадельфія XS" при замовленні на суму від 1299 грн.
Увага! Подарунок не сумується з іншими подарунками, знижкою на день народження, промокодами та скретч-картками. Подарунок підсумовується зі знижкою на самовивіз, а також з діючими акціями. При розрахунку бонусами можна отримати подарунок, якщо сума фактичної грошової оплати достатньо отримання подарунка. Наприклад, при замовленні на 1000 грн і списанні 100 бонусів, ви отримуєте подарунок на суму замовлення 1000-100 = 900 грн., тобто десерт.

Бонусна програма - Кешбек 5%

Кожен клієнт доставки Rock&Roll автоматично стає власником 5% дисконтної картки! Замовляючи будь-яку страву з нашого меню – ви отримуєте 5% від суми на свій бонусний рахунок.

1 бонус = 1 гривня.

Накопичивши на своєму бонусному рахунку суму не менше ніж 100 гривень, ви можете обміняти їх на суші, піцу або інші страви з меню доставки Rock&Roll.
Точну кількість накопичених бонусів можна дізнатись у оператора або подивитися на чеку.

УВАГА! Термін дії бонусів – 180 днів.

Наприклад:
1 січня ви замовили роли та здобули 10 бонусів. 2 січня ви замовили роли та здобули 15 бонусів. У сумі 25 бонусів.
На 181 день (30 червня) з рахунку спишеться 10 бонусів, а 15 ще залишаться.
1 липня спишуться 15 балів, що залишилися. І так далі…

В День народження — знижка 15%!

Ви можете скористатися знижкою у день вашого народження та протягом 5 днів  після дня народження.
Для отримання знижки необхідно:

  • при оформленні замовлення – обов'язково повідомити про те, що у Вас день народження, у коментарі до замовлення або оператору під час підтвердження замовлення.
  • показати Ваш паспорт кур'єру або нашим адміністраторам під час самовивозу.

Знижка поширюється на всі страви та напої у меню служби доставки RnR.

Деякі обмеження:

  • Знижка не підсумовується з іншими знижками, не поширюється на акції та подарунки.
  • Акційне замовлення не дає права розраховуватись накопиченими бонусами, проте бонуси з цього замовлення нараховуються у звичайному розмірі (5%).
  • подарунки та бонуси не підсумовуються та не діють одночасно при оформленні одного замовлення.
  • Подарунки, акційні пропозиції та бонуси не діють 14 лютого, 8 березня та 31 грудня.

 

 

Додаткові відомості щодо акційних пропозицій і знижок та їх термінів проведення 

Доставка:
Під безкоштовною доставкою мається на увазі, що вартість доставки складає 0,01 грн на замовлення, зроблені в період з 01.01.23 по 31.12.23 року, загальною вартістю не менше 249 гривень і більше.

Знижка на товари:
Знижка на товари дійсна у період проведення акції з 01.01.23 по 31.12.23 року. Розмір знижки вказаний товарі. Розмір знижки округлюється до цілого значення у меншу сторону на користь покупця. Знижка надається всім покупцям у разі замовлення ними товарів онлайн (на сайті rnr.ua) чи по телефону у період дії акції.

Самовивіз:
Знижка на самовивіз дійсна з 01.01.23 по 31.12.23 року і складає 10% від загальної суми товарів у чеку. Знижка надається всім покупцям у разі замовлення ними товарів онлайн (на сайті rnr.ua)або по телефону при самовивозі за адремами: м.Дніпро, вулиця Січеславська Набережна, 39, Вулиця Калинова, 15 (ТЦ Калина), м. Запоріжжя, вулиця Поштова, 141, м. Полтава, вулиця Соборності, 21 у період дії акції.

Іменинники:
Знижка іменинника дійсна з 01.01.23 по 31.12.23 року складає 15% від загальної суми товарів у чеку та діє протягом 5 днів до та після дня народження. Для отримання знижки необхідно підтвердження у вигляді документу згідно чинного законодавства.

Компанія "RNR.UA"  залишає за собою право змінювати ціни в період дії пропозиції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Ціни, що вказані в товарних пропозиціях, дійсні протягом строку наявності товару. Ціни наведені в гривнях з ПДВ. Фото акційних товарів, розміщених у «Товарній пропозиції», можуть відрізнятися від товару, що знаходиться у продажу.